Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2010, 01:15   #4
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Nie no, jasne. W jaki sposób lepiej przećwiczyć plan ucieczki, niż w trakcie sesji RPG? Tyle tylko, że jak im się nudzi, bo nie mogą grać, to tym bardziej mają czas na planowanie ucieczki. Ale cóż. Może akurat dyrektor tego więzienia miał jakieś dziwne uprzedzenia. Tym bardziej, że zakazał tylko DnD, a nie gier RPG w ogóle (co z resztą pewnie dowodzi jego znajomości tematu).
A co do sądu, to wydaje mi się, że orzekał wyłącznie o prawomocności (tak się mówi?) decyzji dyrekcji więzienia. I uznał, że podjęcie takiej leżało w jej kompetencji. Czyli że granie w RPG nie należy do podstawowych praw człowieka. Możemy co najwyżej zorganizować ogólnoświatową petycję w obronie tych więźniów. Fajnie by to świadczyło o solidarności społeczności RPGowej.
A co do NASA, to nie mam pojęcia. Astronauci i tak trzeźwi nie latają (jak usłyszałem kilka szczegółów technicznych odnośnie programu Apollo, to jestem tego prawie pewien), więc DnD już im chyba bardziej nie zaszkodzi.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline