Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2010, 17:21   #2
Wojnar
 
Wojnar's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnie
No proszę, Klanarchia, chyba się zgłoszę. KP powinna powstać w kilka dni, coś mi się widzi, że zagram Hanzytą.

Edit: tak mi przyszło do głowy:
Czy Gwardia pełni tylko rolę ochroniarzy, czy też ogólnej "służby publicznej"? Konkretnie, czy jeśli zagram kupcem albo rzecznikiem rodu mogę pełnić jakąś funkcję w klanie, np. jakiegoś młodszego ekonoma, czy rzecznika rodu właśnie?
 
__________________
"Wiadomo od dawna, ze Ziemia jest wklęsła – co widać od razu, gdy spojrzy się na buty: zdarte są zawsze z tyłu i z przodu. Gdyby Ziemia była wypukła, byłyby zdarte pośrodku!"

Ostatnio edytowane przez Wojnar : 31-01-2010 o 20:19.
Wojnar jest offline