Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2010, 11:48   #4
Jumper
 
Jumper's Avatar
 
Reputacja: 1 Jumper nie jest za bardzo znanyJumper nie jest za bardzo znanyJumper nie jest za bardzo znanyJumper nie jest za bardzo znany
Witam wszystkich i również życzę miłej gry

Do MG:1. Tak ogólnie rozpoczynamy sesję, a niby miałeś najpierw popracować z nami nad ekwipunkiem i statystykami. Jak mamy odpisać w sesji, jak nawet nie wiemy co posiadamy, jak jesteśmy ubrani itp.
2. I do tego nie wiem czemu nie dodałeś listy MG i graczy z wyszczególnionym imionami i avatarami, bo wiesz fajnie by było gdyby w profilu było pokazana, że brało się udział w tej sesji.
3. W sesji, jak już prowadzisz... to jeżeli napiszesz jakiś post to przeczytaj go kilka razy bo robisz ogromne błędy, przechodzisz do nowych linijek itp. W oczy kole nam będzie się lepiej czytało, bo tak to jest niezrozumiałe. Np. "...raz zobaczył ten snu zaznać nie morze" te podkreślone słowo pisze się przez "ż" bo oznacza móc, a nie morze jako zbiornik wodny - to tak dla przykładu.
4. Człowieku przeczytałem drugą część sesji i normalnie się przeraziłem. Tam są takie błędy, że to przegięcie, a do tego totalny brak przecinków. Jak już jest jakiś regulamin to Ty powinieneś się do niego stosować w 100%.
5. Kolejna sprawa... napisałeś posta jakbyś był graczem. Co my mamy teraz robić? Mam sobie wymyślać przygodę? Kurcze wiem, że mam dotrzeć do karczmy, bo tak napisałeś na PW.... Ech... ale no bez przesady.
 

Ostatnio edytowane przez Jumper : 03-02-2010 o 11:59.
Jumper jest offline