Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2010, 13:28   #8
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Mam Złomowisko na komputerze, a nawet nie zauważyłem, że tam jest jakaś przygoda. Jakie postaci Ci najbardziej odpowiadają? Bo ja mam ostatnio ochotę zagrać jako członek (najlepiej dowódca, ale niekoniecznie) oddziału szabrowników (takich na schrony), albo eskorty czegoś. W każdym razie element zgranej i zabójczo skutecznej drużyny. Tylko nie wiem, na ile Tobie coś takiego pasuje do koncepcji przygody i pozostałym graczom.
W przyszłym tygodniu jestem dostępny rano i po 20., z wyjątkiem czwartku (wieczorem) i jednego innego dnia, kiedy gram w Neuro w realu. Plus weekend (następny) praktycznie cały wolny.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline