Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2010, 10:24   #9
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Sesja nie będzie stricte mechaniczna. Napisałem w rekrutacji, że mechanika będzie obecna, ale nie będzie miała roli dominującej. Czasami nie da się jej uniknąć, np. walka. Nie będę zamieszczał teraz przykładów walki, bo tak owe są w podręczniku.
Wszystkie rzuty będę wykonywał ja i musicie mi zaufać, że będą uczciwe. Mechanikę traktuje jako pomoc przy budowaniu napięcia w historii, a nie wyrocznie, więc nie będziemy się bawić w rozmowy w stylu: mój siepcza ma 8k10 kosę więc musiałem go trafić. Tyrania MG, o tym też pisałem.
Rzuty przy tworzenie postaci wykonujecie wy i nie trzeba mi udowadniać, że są uczciwe, ufam w waszę uczciwość.
Co do testów to sprawa wyglądać będzie tak, że w niektórych momentach ogłoszę, że aby opisana akcja powiodła się potrzebny będzie test. Przykładowo będziesz chciał zakraść się do komnat dona, mimo dobrego opisu uznam, że test jest niezbędny.
Tyle.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline