Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2010, 17:25   #3
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Cytat:
Systematyczność pisania: 1raz na dzień
Nie przesadzasz troszkę z tempem? Post na trzy dni dam radę naskrobać, ale częściej- wątpię...

Cytat:
Narracja: Pierwszoosobowa!
Nie przesadzasz trochę z narzucaniem narracji? Wiele osób preferuje narrację trzecioosobową i może im się być trudno przestawić, szczególnie że sesja ma kłaść duży nacisk na psychikę. A jeśli pierwszoosobowa, to jaki czas? Przeszły dokonany czy teraźniejszy niedokonany?

Cytat:
Atrybuty(Każdy od 1-10. Do rozdysponowania 70pkt)
Nie przesadzasz trochę z ilością punktów? 70 na 90 to sporo, można zrobić mocną postać, jak an moje to trochę zbyt mocną. Poza tym, nie opisałeś co oznaczają skrajne ilości, czyli np: mając 1 w sile, będę w stanie podnieść 10-cio kilowy worek kartofli jedną ręką? A mając 10 wyglądu, czy wszystkie laski i geje będą się ślinić na mój widok? Czy 10 w inteligencji oznacza, że należę do 0,01% populacji wykazującego się najwyższym ilorazem inteligencji?

Cytat:
Powiedzmy że do 8 takich umiejek.
Nie przesadzasz trochę z ilością tych umiejętności? Mają to być rzeczy niecodzienne, czyli coś, czego byle kto się nie nauczy i coś, czemu poświęciło się sporo czasu, więc chyba nie powinno być tego zbyt dużo... Poza tym, czy można wybrać sobie np: talent do strzelania z pistoletu, czy do jazdy samochodem? Albo po prostu wyczulony słuch, dzięki któremu słyszymy lepiej i potrafimy wyłowić z tłumu odpowiedni dźwięk? Czy może to być fotograficzna pamięć lub umiejętność biegania na rekord olimpijski na 100 metrów?

Cytat:
Bez większych ograniczeń w granicach normy.
A teraz zadam pytanie: jakie są wg ciebie normy? Normy polskie, czy francuskie? Skąd mam wiedzieć, jakie są francuskie normy społeczne? Czy posiadanie sportowego samochodu i motoru jest normą? A mały jacht? Dom o łącznej powierzchni 400 metrów kwadratowych jest normą, czy może tylko 200? Paryż jest stolicą mody, czy więc ciuchy od Gucciego, Armaniego itp są normą?
Wiem, że jestem złośliwy, dlatego żeby Ci to wynagrodzić, odpowiem sobie na to ostatnie pytanie: Jeśli napiszesz w historii, że Twój ojciec jest szanowanym weteranem wojennym, potentatem naftowym lub po prostu pochodzisz z zamożnej rodziny, wiadomo, że będziesz miał lepsze ciuchy i sprzęt, niż przeciętny mieszkaniec Francji. [Mam nadzieję, że taka byłaby Twoja odpowiedź, jeśli nie, popraw mnie.]

No i na koniec chciałem się pochwalić tym, co pewnie zauważyłeś, a mianowicie obaliłem Twoje założenie:
Cytat:
Społeczeństwo Lastinn nie składa się z idiotów
Może i Lastinn ni składa się z idiotów, ale kilku, takich jak ja, się znajdzie :P
Mimo wszystko mam nadzieję, że jednak odpiszesz na moje pytania (a raczej, przemyślisz je) i przyjmiesz mnie do gry, jeśli spełnię warunki
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline