Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2010, 22:58   #5
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Co do narracji, to po prostu nigdy nie pisałem w pierwszej osobie, zawsze uważałem, że to ogranicza opisy. Ale teraz przypomniało mi się kilka filmów w stylu noir, i zastanawiam się, czy nie byłoby to ciekawe urozmaicenie (a właściwie wyzwanie ) dla mnie. Jeszcze pomyślę, ale radziłbym zostawić tę kwestię otwartą, w końcu ważne, żeby posty były przede wszystkim przyzwoite jakościowo, tryb narracji nie jest chyba taki ważny, co?

Cytat:
Poza tym, czy jeżeli ustawisz sobie inteligencje na 10, będziesz w stanie odegrać gościa geniusza?
Ej, czy to było wyzwanie? Wątpisz we mnie? :P
Ale chyba trochę pomożesz takiej postaci, będzie kojarzyła nieco więcej faktów niż przeciętniaki itp ?

Cytat:
Tylko czy aby taki dom na pewno jest przydatny? a może sprawi więcej kłopotów niż sądzisz?
Czy Ty mi grozisz?!
A tak na serio... Ale Ty mnie zachęcasz ;D Jakby wszystko szło gładko, nie byłoby zabawy
Nie zrezygnuję z bogatego, nonszalanckiego detektywa, no way!

W tym tygodniu coś napiszę, może jutro, może w niedzielę, to zależy od pewnego profesora z pewnej uczelni... :P
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline