Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2010, 22:06   #6
adix1993
 
Reputacja: 1 adix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Ale chyba trochę pomożesz takiej postaci, będzie kojarzyła nieco więcej faktów niż przeciętniaki itp ?
Oczywiście, jeżeli inteligencja współgra z wiedzą to kojarzy fakty. Pamiętaj, mądrość i inteligencja to dwie różne rzeczy.
Ale, na ten przykład. Masz załóżmy tę inteligencje na 10, w trakcie śledztwa jest kilka faktów. Widze że gracze nie daja sobie rady, patrze kto tu ma inteligencji sporo i cóż, trochę mu pomagam, nasuwam trop. Ale minimalnie.

A co do atrybutów, zmieniłem to jednak. daje 55 punktów. Po racji wyglądało by to dziwnie i w sumie wszyscy byli by podobni, mniej punktów wprowadzi trochę urozmaicenia przy tworzeniu postaci (względem ich 'mechaniki').

Narracja... owszem, tą kwestię zostawię otwartą, sam zastanowię się nad tym głęboko. W razie czego zdecydujecie sami Chociaż wolał bym aby wszyscy gracze dostosowali się pod jeden poziom,a muszę zostawić trochę swobody więc mam teraz sporo pomyślunku.
 

Ostatnio edytowane przez adix1993 : 08-02-2010 o 22:11. Powód: Zapomniałem o czymś :P
adix1993 jest offline