Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-02-2010, 00:00   #8
adix1993
 
Reputacja: 1 adix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodze
UP:
Dobrze czekam.

Teraz, stwierdziwszy iż moje, jak i zapewne większości z was obeznanie z Paryżem jest nikłe i wiecie tylko że jest tam pewna wieża, należało by kwestii jasność opowiedzieć co nieco o 'moim' Paryżu.
Jak wiecie, autorom przysługuje pewna swoistość w opisywaniu lokacji, bądź ich tworzeniu. Będę opisywał poszczególne miejsca akcji wedle woli i uznania, dostosowując je do przygody. Oczywiście miejsca każdemu znane typu Musée du Louvre lub Cathédrale Notre Dame będą w miarę możności opisane wiarygodnie.
System polityczny we Francji samej także będzie swoistą improwizacją, nie oczekujcie ode mnie odwzorowania dzisiejszej polityki Francji czy też ich wewnętrznych przepisów. W miarę możliwości będę starał trzymać się prawdy i stanu faktycznego.
Mam nadzieje, iż stan ów rzeczy nie będzie wam przeszkadzał, a zapewniam że sprawi iż rozgrywka stanie się przyjemniejsza.
 
adix1993 jest offline