Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-02-2010, 11:23   #1
adix1993
 
Reputacja: 1 adix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodzeadix1993 jest na bardzo dobrej drodze
Poszukuje pewnej książki.

Witam wszystkich serdecznie i mile.
Nie jestem w 100% pewien czy to odpowiedni dział, ale pasuje mi najlepiej. Jestem lekko chory więc nie myśle najtrzeźwiej.

A teraz do tematu przejdę, poszukuję książki o tytule; "De l'assassinat considere comme un des beaux-arts" co mniej więcej w języku poslkim znaczy; "O zabójstwie jako sztuce pięknej" (Acz mogę się mylić) autorem jej jest Thomas De Quincey.
Tu znalazłem wersje francuską: De l'assassinat considere comme un des beaux-arts: Amazon.fr: T. de Quincey: Livres
Jednakże nie moge znaleźć wersji PL. Interesuje mnie wszelka jej forma, kupno czy PDF (Acz kupno bym wolał).
Jeżeli komuś to pomoże to książka Dostojewskiego "Zbrodnia i Kara" zawiera artykuł podobny do ów traktatu. I właśnie to mnie zainteresowało
Mam nadzieje, że ktoś z forumowiczów spotkał się z ów dziełem.
 
__________________
|(...)wiara to cecha której mnie pozbawiono(...) w nauce i wiedzy odnalazłem ukojenie.|
"Ludzie dzielą się na zwykłych i niezwykłych, zwykli myślą że sa niezwykli, niezwykli zdają sobie sprawę z tego, co myślą zwykli i nie ukazują swej niezwykłości"
adix1993 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem