Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2010, 15:05   #8
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r
 
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r's Avatar
 
Reputacja: 1 c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetny
Prośba dotycząca formy, w jakiej wysyłacie karty - byłbym wdzięczny gdybyście przesyłali je w załącznikach a nie treści maila jak to się niektórym zdarzyło. Format dokumentu jest mi obojętny.

EDIT:

Cytat:
Napisał Nefarius
Ja mam postać, nawet podesłaną, ale niestety MG chce rozwinięcia fabularnej części gry a ja nie mam wiele czasu na to (po pracy pomagam ojcowi w pracy nad remontem) i nie mogę się pozbierać do kupy.
Bez urazy Nefarius ale jeżeli nie możesz znaleźć czasu na dopisanie 1 czy 2 akapitów do historii to jaką mam gwarancję, że przez najbliższe kilka miesięcy będziesz miał czas terminowo odpisywać?

EDIT2:

Ze względu na fakt, iż żadna z nadesłanych kart nie spełniła moich wymogów jakościowych (nie, żeby były one zbyt wygórowane) zmuszony jestem zakończyć rekrutację nie przyjmując nikogo. Proszę obsługę o przeniesienie tematu do archiwum.
 
__________________
That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die.

Ostatnio edytowane przez c-o-n-t-r-a-c-t-o-r : 23-02-2010 o 15:45. Powód: uzupełnienie posta
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest offline