WÄ…tek: [Bleach] The Hunger
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2010, 17:42   #10
Suryiel
 
Reputacja: 1 Suryiel nie jest za bardzo znanySuryiel nie jest za bardzo znanySuryiel nie jest za bardzo znany
Wstępnie się zgłaszam Mam jednak pytanie (wybacz jeżeli głupie, z mangą jestem niby na bieżąco, ale parę rzeczy po prostu już nie pamiętam).

Co do historii, z tego co pamiętam, aby 'urodzić' się w świecie shinigami wpierw trzeba (Właśnie tego nie do końca pamiętam) umrzeć w świecie 'realnym' (Chyba na przykładzie Rukii było to pokazywane, krzyczcie jeżeli się mylę). Więc, czy pisząc historię postaci mamy też uwzględnić te nasze narodziny (lub raczej śmierć?)? Nie ukrywam, jest to całkiem ciekawe...

Z góry dzięki za odpowiedź

[ Oczywiście jeżeli gadam kompletną bzdurę proszę mnie uprzedzić :P Jak mówiłam, nie pamiętam już dokładnie początków Bleach'a, a i możliwe że pewne fakty mylę z innymi mangami. Jak tylko wrócę na domowego PeCeta, to przeszperam Bleach Wiki, narazie jednak, do późnego wieczora, przykuta jestem do laptopa z jakże *przyjemnym* internetem mobilnym, przez którego nawet ładowanie się latinn trwa chyba z pół godziny...)
 

Ostatnio edytowane przez Suryiel : 14-02-2010 o 18:25.
Suryiel jest offline