Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2010, 21:25   #6
Xoban
 
Xoban's Avatar
 
Reputacja: 1 Xoban nie jest za bardzo znanyXoban nie jest za bardzo znanyXoban nie jest za bardzo znanyXoban nie jest za bardzo znany
Widzę, że jednak nie obejdzie się bez małych wyjaśnień. Ale doskonale was rozumiem.

Fabuła scenariusza osadzona jest w głębinach Podmroku, w jednym z pomniejszych miast Ilithidów. Na skutek szalonego zbiegu okoliczności część Ilithidów traci władzę nad zastępami swoich niewolników. Grupy zdesperowanych wyzwoleńców zaczynają siać zamęt w całej okolicy... Czy uda im się zbiec? Czy też przyjdzie im zapłacić najwyższą cenę za tę próbę pogoni za tym co tak dawno utracili -wolnością?

No, to może wam na razie wystarczy.
Wydaje mi się, że tłumaczy to i brak ekwipunku jak i dowolność w kreowaniu bohaterów. Przecież w szeregach niewolników tej nikczemnej rasy spotkać można niemal wszystkich...
O ekwipunek się nie martwcie, dostaniecie coś na start. Wszystko zostanie przeze mnie uwzględnione. To i inne rzeczy, wszak niewola to los okrutny, he,he...

Poza tym:
Cytat:
Zezwalasz na zasady retraining z PHB2?
Przykro mi, ale należę do zwolenników zasady "niektórych wyborów się nie zmienia". Te zasady mi zupełnie nie pasują. Zaczniesz u mnie grać Wojownikiem, wojownikiem będąc zginiesz... tfu, skończysz miałem na myśli

Cytat:
Można grać psionem?
Cóż... Szczerze powiedziawszy nie lubię psioniki. Bardzo. Zwłaszcza od czasu gdy w drużynie mieliśmy takiego jednego, który kontrolował umysły... Był zły, nieprzyjemny i w ogóle (kumpel jako MG wsadził nam go do drużyny i używał go aby powstrzymywać naszą szaloną kreatywność. Było to frustrujące i nieprzyjemne i zostawiło trwały ślad w psychice). Ale kończąc te wspominki: dlaczego nie
Będę jednak uważniej kontrolował twoją postać pod względem mechaniki, bo prawdę powiedziawszy w chwili obecnej nie mam najmniejszego pojęcia jak to to działa.

Na razie to chyba wszystko. Czekam dalej na zgłoszenia i dodatkowe uwagi/pytania.
I naprawdę dziękuję za zainteresowanie, szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się tak szybkiego odzewu.

PS Nefarius, jaka to prestiżówka? Na razie nie mówię nie, ale tak też nie powiem.
 
__________________
"The Brave Do Not Fear The Grave"
Xoban jest offline