Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-02-2010, 14:26   #5
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Jeszcze raz witam graczy!
Po pierwsze jestem zdania, że dobrze by było gdybyście się znali. Ułatwi to wam współpracę i rozwiązywanie trudności, ale ja niczego nie wymuszam.
Ważne jest też czy poza tym, że się znacie czy sobie ufacie. To pewnie najlepiej wyjdzie w czasie sesji, ale dobrze by było określić jakie są wasze relacje na początku.
Jeżeli chodzi o świtę to określcie kto to ma być (siepacze, żercy, kupcy...itp) a ja już postram się stworzyć interesujących BN-ów.
Wybierając prezenty musicie się zdecydować, czy chcecie oczarować Familię bogactwem, przepychem i pokazać im, że Elizjum stać na to żeby dawać tak wspaniałe prezenty wrogo nastawionemu klanowi. Czy po prostu zdecydujecie się na skromny prezent, wywiązując się z tego obowiązku. Byłyby to taki prezent, żeby tylko nie obrazić dona.
To jaki dacie prezent wiąże się z tym w jakiej roli ustawicie się jako posłowie. Czy będziecie przedstawicielami potężnego klanu, czy ustawicie się w pozycji wasala.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline