Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-02-2010, 14:49   #10
Wojnar
 
Wojnar's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnieWojnar jest jak niezastąpione światło przewodnie
Karawana: prawdę powiedziawszy myślałem o czymś trochę innym. Jeden człowiek, z pełnomocnictwami jakiegoś rodu z Elizjum, który mógłby zawierać wielkie kontrakty z przedstawicielami innych klanów. Przykładowo na dostarczanie leków dla jakiegoś technoklanu. Nie zwykły handel detaliczny, tylko "międzynarodowy" hurt. Co do karawany, to nie myślałem, że to leży w naszej gestii. Jak jest taka impreza, to prostaczkowie chyba ruszą i tak, licząc na zabawę i korzyści, my możemy co najwyżej podróżować razem z nimi, dla wzajemnego bezpieczeństwa, co jest dobrym pomysłem. Ale jeśli od nas zależy, to pewnie, trzeba promować naszych przedsiębiorców

Co do osób nie do końca lojalnych- ew. można wymieszać skład, byle nie mieli przewagi, ale naprawdę, nie musimy sami wymyślać sobie utrudnień i komplikacji- ja wierzę w MG

Inkwizytor miał być właśnie po to, żeby pokazać, że "o, proszę, przyjechał z nami niezależny, choć może lubiący nas, ważny urzędnik, czyli my jesteśmy czyści. A co u was?". Czyli chyba się zgadzamy, doda prestiżu.

Ja swój rapier zapewne wezmę w drogę, ale nie będę się z nim pchał na salony. Tutaj akurat nie będę chciał urazić Familii.

Co do prezentu, to jeszcze wieczorem coś spróbuję wymyślić dla żony, co do szampierza, czy legendarnego wojownika, to jeśli mamy takiego pod ręką, to jasne, świetny pomysł.
 
__________________
"Wiadomo od dawna, ze Ziemia jest wklęsła – co widać od razu, gdy spojrzy się na buty: zdarte są zawsze z tyłu i z przodu. Gdyby Ziemia była wypukła, byłyby zdarte pośrodku!"
Wojnar jest offline