Wątek: Chore sny ;)
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2010, 09:59   #4
Libertine
 
Libertine's Avatar
 
Reputacja: 1 Libertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodze
Hehe . Sam się z tego śmieje ;], ale muszę przyznać, że budząc się z takiego "przeżycia" byłbym w stanie i uwierzyć w porady lekarzy dusz z gazety pomorskiej ;]. Nie pisałem tego aby prosić o pomoc, ale podzielić się jakąś cholernie dziwną sytuacją, miło, że chociaż przyniosła trochę śmiechu ;].

A. Ps.

Rzeczywiście to kompleks Avatara! Muszę koniecznie zgłosić się do psychiatry. Teraz będę pisał cholernie słabe posty na lastinn, bo ten "kompleks" po dłuższej ingerencji w neurony mojego mózgu sprawi, że fabularnie zejdą na poziom najgorszego gniota ;].

Dziękuję doktorzy

prof. dr hab. Zygfryd von Vriess
Zakład Bioenergoterapeutyki i Homeopatii Stosowanej.

prof. inż. dr hab. Sven Aversson
Zakład Teologii Zaawansowanej i Inżynierii Filozoficznej

Mam do Was dozgonną wdzięczność i zawdzięczam Wam moi cudotwórcy całe moje życie.

Z wielkim poszanowaniem.

Minister Zdrowia
 

Ostatnio edytowane przez Libertine : 20-02-2010 o 10:02.
Libertine jest offline