Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2010, 18:59   #9
Mal
 
Mal's Avatar
 
Reputacja: 1 Mal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodzeMal jest na bardzo dobrej drodze
Widzę, że jest 6 osób zainteresowanych sesją. Oby ta liczba wzrosła jeszcze dwukrotnie. Proszę zainteresowanych o nadsyłanie do mnie kart postaci w prywatnej wiadomości. Przypominam, że karty postaci powinny zawierać imię i nazwisko, płeć, wiek, narodowość, wygląd postaci, opis jej charakteru, jej umiejętności i historię postaci. Proszę też o zdjęcie postaci. Na karty czekam do końca miesiąca. Termin nadsyłania kart postaci mogę przesunąć dalej, jeśli nie doczekam się co najmniej ośmiu dobrych kart (czego niestety się spodziewam i obyście wyprowadzili mnie z błędu).

Cytat:
Napisał Bolokantak Zobacz post
Jedna uwaga: jeśli będziemy różnić się narodowością nie będzie wspólnego języka do porozumiewania się, przez co gra stanie się naprawdę trudna (mam nadzieję, że wtedy MG będzie ładnie pilnował graczy, co do trzymania się ojczystego języka... wszak kto w takiej Anglii, czy Hiszpanii umie po polsku rozmawiać?).
Oczywiście, że będę pilnował graczy. Nie będziecie musieli rozmawiać w innych językach niż polski. Wystarczy napisać treść wypowiedzi po polsku i zaznaczyć, że wypowiedziano ją przykładowo po norwesku, jeśli wasza postać jest właśnie takiej narodowości, albo po angielsku. Niektóre nacje posługują się jednocześnie kilkoma językami (zwykle drugim językiem jest właśnie język angielski).

Edit:
Dopisałem trochę treści do pierwszego postu.
 

Ostatnio edytowane przez Mal : 25-02-2010 o 12:17.
Mal jest offline