Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2010, 22:34   #1
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Wink I Śląskie Expresso LIczowe




Pewnie zastanawiacie się: Dlaczego Expresso?
Odpowiedź jest prosta, wręcz banalna - bo tempo organizacji jest iście ekspresowe.

Pomysł zrodził się podczas rozmowy telefonicznej i stwierdziliśmy, że z naszej małej akcji spontan możemy urządzić większą akcję spontan... Sam nie jestem zwolennikiem spotkań "w centrach handlowych", ale miejsce zostało wybrane z kilku powodów - przede wszystkim: wszyscy wiedzą jak tam trafić oraz w razie jakby lokal był nieodpowiedni jest kilka innych miejsc w pobliżu...

Konkrety:
Gdzie?: Club Cafe Al. Katowicka 17 w Silesia City Center (Mapka)
Kiedy?: 25 luty 2010 - czwartek
Godzina?: zaczynamy o 17:30, a zakończymy koło 21:00 (albo...) ja pewnie będę na miejscu chwilę wcześniej (koło 17:15?)
Kontakt?: jakby kto potrzebował to telefon do mnie: sześć zero cztery jeden jeden jeden trzy sześć pięć.


Zapraszamy do zajrzenia i powiedzenia "Cześć" wszystkich mieszkających na Śląsku i w Zagłębiu!


Wiem, że czasu jest mało; ale może uda się wam wygospodarować chwilę na spotkanie...

Pozdrowienia, Asch


PS. Przy okazji zbieram typy miejscówki na "II Śląskie Expresso LIczowe"...
 
Aschaar jest offline