Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2010, 23:41   #10
Rainrir
 
Rainrir's Avatar
 
Reputacja: 1 Rainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputację
Horror w liceum? Od ponad pół roku jestem licealistą i wiem co to jest horror w licemu, ale pomysł przypadł mi do gustu, szczególnie po tym fragmencie:

Cytat:
Jak z opisu można się domyśleć, będzie to "survival horror" storytelling z małą ilością mechaniki osadzony w amerykańskich realiach licealnych, niczym z serialu młodzieżowego. Z serialu młodzieżowego, z dużą dawką strachu, krwi i krzyku... czyli efekt dużej ilości wolnego czasu, kilku szalonych pomysłów oraz skrzywionej psychiki Endlessa
Cieszę się, że zamiast napisania historii, wymagasz tego by przedstawić jakiś koszmar senny, tu masz dużego plusa.

Kartę postaram się dosłać na dniach, chyba że prawdziwy "horror w liceum" nie pozwoli mi i nie da czasu.
 
Rainrir jest offline