Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2010, 20:57   #1
SWAT
 
SWAT's Avatar
 
Reputacja: 1 SWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputacjęSWAT ma wspaniałą reputację
[Storytelling] Twórczość Maxa Brooksa

Szukam ludzi chętnych na storytelling w klimatach twórczości Maxa Brooksa.

Moja założenia są takie:
Gracze wcielą się w grupę szabrowników z przedmieścia Warszawy. Będziecie tam mieli niewielki dom, otoczony murem, który będzie wam służył za bazę wypadową i składowisko łupów. Ja sam wezmę też udział w sesji prowadząc kogoś w rodzaju przywódcy tej grupy. Potrzebuje z przynajmniej 4 osoby. Jeśli zgłoszeń będzie dużo, zastanowię się czy dam radę poprowadzić większą ilość graczy, z powodu że jestem początkującym MG.
Dom w którym się znajdują nasze postaci na starcie, opisze w pierwszym poście sesji właściwej.

Sama epidemia zaczęła się w 2010. Mamy w grze rok 2015 i prawie całe społeczeństwo poszło w drzazgi. Można spotkać pojedyncze wioski, grupy szabrowników, bandytów czy chociażby wojskowych którzy starają się po prostu przeżyć. Pierwsze chwile wyglądały jak te z książki "Wojna Zombie", ale tu ludzkości nie udało się obronić.

Karta postaci:
- Imię i nazwisko: Jest to Polska, więc preferuję Polaków, ale obcokrajowcy władający Polskim językiem też będą mile widziane.
- Historia, opis postaci, charakter: To z niej ułożę cechy i atrybuty waszej postaci, więc dobrze by było żeby była bogata. Dużo o waszym przeszłym zawodzie czy zajęciu z dzieciństwa. Chciałbym żeby byli to zwykli, szarzy ludzie. Uwzględnijcie jak trafiliście do niewielkiego domu z przedmieścia Warszawy. Tam spotkaliście moją postać, Rafała Króla.
- Zdjęcie: Wiadomo o co biega. Nie za duże zdjęcie, które będzie w sesji robiło za wasz avatar.
- Ekwipunek: Najlepiej żeby był w miarę bogaty, ale nie przesadzony. Są to polskie realia i karabinom typu M16 mówię stanowcze nie. Zombi zabija tylko strzał w głowę, więc o wiele większy pożytek będziecie mieli z np. sztucerów bardzo popularnych wśród polskich myśliwych czy chociażby dubeltówek. Broń policyjna, wojskowa.
- Informacje, o jakich mogę wiedzieć wasi przyjaciele: Tu powinno być krótko i treściwie. To będzie widoczne dla wszystkich grających ludzi. Wasze postaci znają się już 5 miesięcy, więc wiadomo. Musieliście rozmawiać. W czasie sesji będzie można się do tego odwoływać i mam nadzieję, trochę podsyci sesję. Ponadto nie trzeba pisać wszystkiego z historii, wiadomo. Nie o wszystkich rzeczach się opowiada. Ponadto można skłamać. Były kryminalista na pewno nie przyzna się do tego przed 5 uzbrojonymi mężczyznami.

No, to by było na tyle. Mam nadzieję że szybko dostanę 4 postaci i szybko ruszymy z sesją.
Mój e-mail: swat.kozak@gmail.com
Gadu-gadu: 6068534

Jakieś pytania? Pisać.

P.S. Dobrze żeby gracze mieli styczność z książką "Zombie Survival". Właściwie to sesja będzie bardzo bazowała na tym tytule.
 
__________________
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
SWAT jest offline