Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2010, 22:26   #7
Howgh
 
Howgh's Avatar
 
Reputacja: 1 Howgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetny
Szlag. - Kevin patrzył na kolejną postać z ciemnoczerwoną aurą, która pojawiła się w McGovens Irish Pub - Ilu ich się tutaj jeszcze zjawi?"

Tamten wyglądał jak bezdomny, bądź żebrak. We Frasdorf nie było ich wielu, tacy trzymali się raczej większych miast. Wydawało mu się, że usłyszał krzyk ochroniarza przy wejściu, jednak biedak nie zareagował. Pokręcił się trochę, po czym usiadł prawie naprzeciw Kevina. Udawał, że przeglądał kartę, jednak było oczywiste, że nie stać go nawet na szklankę wody.

Jeżeli tak dalej pójdzie, wyrzucą go stąd...

- Hej, Mike! - zawołał do barmana
- Co jest? Coś podać?
- Tak, ale nie mi. Widzisz tamtego faceta? - skinął głową w stronę nowo przybyłego nieznajomego – Daj mu coś porządnego do zjedzenia i kufel piwa... Zobacz też na zapleczu, czy nie macie jakichś starych, nieużywanych ciuchów. Bluza, spodnie, buty. Dopisz wszystko mi do rachunku.
- Eee. - wyglądał na zdezorientowanego, jednak nie był głupi, nie warto zadzierać ze znajomymi szefa - Jak pan sobie życzy.
- Słuchaj, jeżeli załatwisz wszystko, o co poprosiłem.. - dodał ciszej – Skapnie Ci coś ekstra, rozumiemy się?
- No jasne. - barman uśmiechnął się od ucha do ucha i prawie w podskokach poleciał na zaplecze.

Ktoś obcy mógłby się zdziwić, dlaczego milioner pomaga przypadkowemu biedakowi. Jednak Kevin wiedział, że nie jest to pierwszy lepszy żebrak z ulicy, a był ciekawy, co się tutaj dzieje...
 
__________________
Nigdy nie przestanę podkreślac pewnego drobnego, instotnego faktu, którego tak nie chcą uznać Ci przesądni ludzie - mianowicie, że myśl przychodzi z własnej, nie mojej woli...

Ostatnio edytowane przez Howgh : 06-03-2010 o 22:31.
Howgh jest offline