Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2010, 21:27   #8
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Muszę przyznać, że jest to bardzo ambitny pomysł. Sama koncepcja "systemu", wzorowana na powieściach Lovecrafta, przypadła mi do gustu, z chęcią spróbowałbym sił, ale...
Po pierwsze, epoka historyczna, o której właściwie nic nie wiem. Oczywiście, można to nadrobić, ale to może trochę potrwać.
Po drugie, postać, a raczej to, co będzie sobą reprezentowała. Jeśli będę znawcą sztuki, to muszę o sztuce ogólnie, jak i o twórczości w danym okresie, wiedzieć. A jakoś nie czuję się na siłach, żeby zagrać wykształconego w jakimkolwiek kierunku, człowieka, tępak ze mnie...
Z tego, co Brody napisał, jest możliwość dołączenia w późniejszym terminie. Może uda mi się wymyślić postać którą będę w stanie dobrze odegrać, gdy zobaczę historie innych graczy lub kilka pierwszych listów? A może Wy macie dla mnie jakieś rady, pomysły? No i przygotujcie się na to, że będę chciał znać któregoś z Was, może nawet obu, a nie pana Jakuba

Chociaż jak teraz sobie myślę, to co byście powiedzieli na dziennikarza, który w pogoni za dobrym reportażem dotarł do Afryki? Dziennikarz-amator mocnych wrażeń- poszukiwacz sensacji i nowinek. Brzmi ciekawie? Może pracuje on dla jakiegoś pisma traktującego o archeologii, pozostałościach po starożytnych kulturach lub o dzikich plemionach zamieszkujących najróżniejsze miejsca na całym globie? Jest członkiem jakiejś ekipy badawczej, odpowiedzialnym również za korespondencję z wydawnictwem? Co o tym myślicie?

Właściwie, to teraz głupio mi, że napisałem tę pierwszą część posta, ale nie będę jej usuwał. Bardzo możliwe, że dzięki Niej (tak, mówię o Części Tekstu ) wpadłem na ten powyższy pomysł, nie mogę jej więc tak po prostu usunąć
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline