Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2010, 00:28   #6
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Witam graczy i MG na wstępie przepraszam za brak czasu teraźniejszego - próbowałem go co nieco wcisnąć na koniec i jak MG pozwoli już tak będę robił, albo zupełnie zrezygnujmy z opisów w 1 osobie dopóki nie zacznie się szybka akcja i krótkie posty, bo płynność pisania niemal wymusza - przynajmniej na mnie pisanie w 3 osobie, szczególnie że wiele wątków jest w przeszłości. mam nadzieję że chociaż zachowałem klimat postem i proponuje jak wyżej, zmieńmy póki co tryb pisania bo czuje że kaleczę w pierwszej osobie - jak można...
pozdrawiam
( w ostateczności przerobie, ale już próbowałem i marnie to wygląda literacko )
EDIT wczytałem się w komenty od MG i już będę się trzymał czasu trzeciego, choć jak wspomniałem przy żywej akcji spróbuje przerzucić się na opisy w 1 osobie.
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 08-03-2010 o 00:36.
Eliasz jest offline