Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2010, 23:34   #9
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Tworzone przez was postacie nie muszą mieć wspólnego ze sztuką. Postać krytyka sztuki to był tylko mój przykład, by łatwiej było opisać istotę systemu.
Baczy Twój pomysł z dziennikarzem jest jak najbardziej w porządku.
Ma to oczywiście swoje zalety i wady.
Zaletą dla Ciebie będzie to, że wcielając się w taką postać możesz przynajmniej częściowo zatuszować swoje braki wiedzy o tym okresie historycznym.
Wadą z kolei byłaby trudność wynikające z dostarczenia korespondencji. Wydłużyłoby to czas pomiędzy kolejnymi listami, gdyż jak pisałem czas w grze biegnie równolegle do czas rzeczywistego. Odstępy między kolejnymi listami musiałby trwać co najmniej kilka tygodni. Nie wiem czy to by Ci odpowiadało.
Cieszę się jednak, że rekrutacja spotkała się z tak dużym zainteresowaniem, zważywszy na specyfikę systemu.

I jeszcze jedna uwaga. Adresatem listów Jakuba Rozenberga może być oczywiści także kobieta. Na PW dostałem takie pytanie i odpowiadam tutaj, by się później nie powtarzać.
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline