Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2006, 10:20   #1
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Czy jesteś miłośnikiem fantasy?

Przez czysty przypadek trafiłam sobie na taki zgrabny teścik na stronie portalu interia.pl. Nie oczekiwałam po nim wiele, ale mój rys psychologiczny, jaki roztoczył przede mną wynik tego testu, po prostu zwalił mnie z nóg (może raczej z krzesła ). Może Wam bardziej się poszczęści i test powie o Was całą prawdę, kliknijcie tylko TUTAJ. Millej zabawy!

A póki co, możecie przeczytać sobie mój wynik. Podkreślę co śmieszniejsze wątki

Liczba uzyskanych przez Ciebie punktów: 49
Bardzo lubisz książki, filmy i gry typu fantasy. Bywały okresy, kiedy tak Cię one pochłaniały, że wyłączałeś(aś) się z tego, co działo się wokół Ciebie, zapominając o różnych obowiązkach i sprawach do załatwienia, a przy tym ograniczając kontakt z rodziną i znajomymi do niezbędnego minimum. Na szczęście zdarza się to stosunkowo rzadko i nie trwa zbyt długo, więc nie grozi Ci uzależnienie od fantastyki [nie grozi, bo już jestem uzależniona - przyp. M.], a poza tym masz jeszcze inne zainteresowania, z których nie chciał(a)byś zrezygnować na rzecz fantasy. Zazwyczaj traktujesz ją jako bardzo skuteczną formę relaksu lub sposób na nudę. Świat fantasy jest dla Ciebie atrakcyjny może przez swoją odmienność i niezwykłość lub przez to, że istnieje wyraźny, klarowny podział na czarne i białe, a dobro zawsze zwycięża nad złem [lol - przyp. M]. W dzieciństwie lubiłeś(aś) baśnie, a niektóre z nich wywarły na Tobie takie wrażenie, że je pamiętasz do dziś. Nadal jest w Tobie ta wrażliwość dziecka, dzięki której jesteś otwarty na wewnętrzny świat przeżyć, emocji, uczuć, pragnień, fantazji, marzeń. Fantastyka uruchamia Twoją wyobraźnię, wyzwala różne emocje i wywołuje takie refleksje, dzięki którym możesz nieco inaczej spojrzeć na sprawy, którymi żyjesz oraz odejść od pewnych schematów zachowań, które stały się z biegiem czasu uciążliwe albo nudne. Jednocześnie potrafisz zachować do niej krytyczny stosunek i nie jest tak, że wszystko, co można określić mianem fantasy budzi Twój zachwyt. Pomimo tego, sam(a) czasem trochę się wstydzisz, że masz takie ?niepoważne? zainteresowania i nieraz jesteś skłonny(a) uwierzyć przeciwnikom fantasy, że interesują się nią osoby, które są zbyt dziecinne i niedojrzałe. [to mnie dosłownie zmiotło ] Nie przejmuj się takimi opiniami. Możesz jedynie zastanowić się, dlaczego ktoś Ci mówi takie rzeczy - czy jest o coś zły na Ciebie, czy chciałby z Tobą spędzić więcej czasu, czy też uważa, że zaniedbujesz swoje obowiązki? Masz prawo rozwijać swoje zainteresowania. Dbaj jednak o to, by zajmowanie się fantastyką nie stało się sposobem na ucieczkę od rzeczywistych problemów.

Kocham te testy W głębi duszy uważam Was, wszystkich forumowiczów, za niepoważne dzieci o głupich zainteresowaniach. Bójcie się :P
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem