Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2010, 09:31   #1
Avaron
 
Avaron's Avatar
 
Reputacja: 1 Avaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetnyAvaron jest po prostu świetny
[Komentarze] Nowa opowieść

Witam wszystkich!

W komentarzach zawarte będą wszystkie informacje dotyczące mechaniki, np. będziecie mi przedstawiali mechaniczną strategię Waszych postaci w walce, tudzież jak rozdysponujecie otrzymane PDki

Tu również będę umieszczał wszystkie niezbędne informacje związane z samą rozgrywką, np. kolejność odpowiedzi.

I ostatecznie to właśnie w komentarzach będziemy mogli podyskutować zarówno o samej przygodzie, jak i o świecie Dragonlance. Jestem zawsze otwarty na wszelkie uwagi i propozycje

A teraz kilka szczegółów.

Dialogi piszemy od myślnika - kursywą.

Krzyczymy od myślnika - pogrubioną kursywą.

W języku magii piszemy błękitnym kolorem.

Co do przemyśleń Waszych postaci... Powiem tak: nie chciałbym, by ta przygoda przerodziła się w Siedemnaście Mgnień Wiosny. Wolę byście opisywali Wasze zachowania, mimikę i wyrażali uczucia słowami, niż prowadzili monolog wewnętrzny. Jest to o tyle zasadne, że Wasze postacie są nad wyraz młode i więcej robią, niż myślą... poza tym jestem zdania, że każda postać powinna być w jakiś sposób zagadkowa, a im więcej ukryte, tym ciekawiej dla pozostałych współgraczy

Post pojawi się jutro lub pojutrze, to zależy niestety od ilości moich obowiązków. Pewnym problemem będzie to, że postów Keth'a, przez jakiś tydzień niestety nie zobaczymy. Ale to jakoś już rozwiążę.

Ostatnią sprawą, jaką chciałem poruszyć, jest osoba drugiego mistrza gry. Tą osobą będzie Viviaen, (nawiasem mówiąc moja żona) sądzę, że przygodzie przyda się odrobina kobiecej ręki.

Pytania?
 
__________________
"Co będziemy dzisiaj robić Sarumanie?"
"To co zwykle Pinki - podbijać świat..."
by Marrrt

Ostatnio edytowane przez Avaron : 09-03-2010 o 11:56.
Avaron jest offline