Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2010, 14:44   #5
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Musze zgodzić się z MG, sam mnie się pytał gdzie można podsumować sesję - proponowałem google doc i uwag osób nie związanych z sesją by nie było. Natomiast osoby graczy doskonale rozumieją skróty myślowe które w podsumowaniu użył MG - po prostu miało to być podsumowanie przeznaczone dla graczy i MG, nie zaś jako takie podsumowanie zakończonej sesji... dla celów rpegowych - opisanie sesji w sposób proponowany przez Ascharra wydaje się osobną pracą samą w sobie - i to o wile rozleglejszą, a mam wrażenie że MG chciał poznać opinię graczy co do kilku elementów sesji - po to by wiedzieć czy coś zmienić czy coś ruszyć. Może się uda w kolejnej znaleźć choć raz na trzy moje posty miejsce, gdzie będę mógł podjąć działania niezależne od tego do czego zmusza misja. W tej to gdy już myślałem, ze wreszcie będę mógł porozmawiać albo coś zrobić - w sumie moment był chyba tylko przez Młynem i walką z Miżochem, - no ale i tu nie było tyle czasu, żeby zrobić wiele innych rzeczy.
Zdaję sobie jednak sprawę, że moje " poboczne" działania rozwlekły by akcję i spowolniły tępo wydarzeń, a szybkie tępo podnosiło adrenalinkę postaci.
Pozdrawiam
 
Eliasz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem