Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2010, 20:24   #9
Storm Vermin
 
Reputacja: 1 Storm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwuStorm Vermin jest godny podziwu
Przepraszam za to, że moje sesyjne posty były tak krótkie i nieco surowe. Nie chodzi bynajmniej o to, że sesja mi się nie spodobała - wręcz przeciwnie, była to chyba najlepsza sesja na tym forum, w jakiej brałem udział. Po prostu podczas całego okresu trwania przygody cierpiałem na chroniczny niedobór czasu. Przez to posty były rzadkie i skrótowe. Wiedząc, że nie starczy mi czasu na szersze opisy czy introspekcje, zdecydowałem się przynajmniej jak najzrozumialej opisywać działania swojej postaci.

Nie muszę chyba pisać, że kset i Azazello stworzyli świetne postaci i czynnie angażowali się w sesję, przez co gra z nimi była prawdziwą przyjemnością. Właściwie to samo mogę powiedzieć o Trojanie.

Tak czy inaczej, z niecierpliwością oczekuję kontynuacji sesji i mam nadzieję, że wtedy uda mi się poprawić swoje błędy.
 

Ostatnio edytowane przez Storm Vermin : 11-03-2010 o 20:30.
Storm Vermin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem