Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2010, 16:22   #7
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał madman Zobacz post
Wstępnie zgłaszam się z koncepcją Malkava. Jeśli mogę o coś prosić to fajnie by było bardziej rozpisać kryzys gospodarczy i jego ujemne skutki w zdobyczach cywilizacji. Bo jak dobrze rozumiem to zaistniało średniowiecze, tj. ciemno, głucho itd. Zastanawiam się tylko jak szybko wyczerpały się zapasy takie jak np. amunicja, paliwo i baterie (do np. latarki ). No i oczywiście jaka jest dostępność takich (teraz zapewne również drogich) towarów w ogóle i dla naszych postaci.
Pozdrawiam.
Przypominam, że to jest storytelling. Świat tak naprawdę będzie tworzony na bieżąco, względem koncepcji, którą Wam przedstawiłam w rekrutacji. To samo z dostępnością przedmiotów - w trakcie gry już: będzie nowe miejsce, będzie jego opis i wtedy będzie czas na pytania do danej lokacji.
Im więcej szczegółów teraz, tym bardziej można ugrząźć w nich, a mi zależy na kreatywnych graczach, jak już pisałam.

Oczywiście, jeśli jakaś kwestia nie została wyjaśniona dotychczas, a jest Ci niezbędną, by napisać kartę i sam boisz się tutaj zmyślać, chętnie Ci pomogę. Sprawą ekwipunku jednak - jak odpowiadałam Baczemu - na razie się nie przejmujecie, to nie jest potrzebne do zgłoszenia.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline