Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2010, 21:46   #1
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Komentarze = [horror 18+] Powrót

Witam Graczy!


przypominam zasady:

1. To jest "snucie opowieści" więc każdy z Was ma prawo a wręcz obowiązek "dołożyć" coś od siebie do opisu.
2. Jest to horror więc akcje, które mają wyeliminować potencjalne zagrożenie MUSZĄ być wcześniej skonsultowane ze mną nim pojawi się taki wpis z Waszej strony.
3. To jest horror, więc proszę o opisywanie odczuć Waszych postaci. Pogłębianie psychiki.
4. Piszemy po 2 posty na tydzień. Jeśli ktoś nie może się wyrobić proszę o PW lub na GG. Co oznacza, ze MAKSYMALNY czas oczekiwania na post z odpowiedzią to 3 dni. Bardzo proszę trzymać się tych norm. Zależy mi na dynamicznej i szybkiej sesji.
5. Starajmy się opisywać barwnie, w miarę poprawną polszczyzną.
6. Dialogi - kursywą, Imiona i cytaty - pogrubiamy, śmiało stosować "wklejki" obrazków i muzyki i takie tam.
7. Z postami czekamy na wszystkich. Jeden post - jedna osoba. Potem ja podsumowuję Wasze działania i "kolejka" rusza dalej. Jeśli ktoś poczuje nagle, ze w danej "turze" nie ma o czym pisać - proszę pisać do mnie PW - wtedy ruszę akcję dalej nie czekając na niego.
8. Kiedy pojawią się dłuższe dialogi załatwiamy je w komentarzach lub znajdziemy inny sposób - np GG.


To tyle - pozostaje mi Wszystkim życzyć świetnej zabawy.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 17-03-2010 o 08:33.
Armiel jest offline