Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2010, 07:22   #10
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Ponownie ja.

Co do opisów, jakie można zamieść w najbliższych postach:
1. Reakcje na to, co wam się przydażyło w autobusie - dodam jeszcze, że "omamy" były widoczne tylko dla tej osoby, której dotyczyły. nikt inny, nawet blisk nic nie czuł, nei widział itp.
2. Możecie się swobodnie pokręcić po stacji - sami kreujecie wtedy wydarzenia oraz tło, z tym, że proszę osoby zamieszczające posty by sugerowali się opisami już zawartymi przez poprzedników w tej kwstii by się nagle nie okazało, ze znajdujecie się na dziesięciu roznych stacjach. No i pamiętajcie o tym, ze swobodne dialogi i dzialania są dopuszczalne pod warunkiem, że nie będą znacząco wpływały na fabułę (nikogo nie zaatakujecie, nie wejdziecie w ostry knflikt podczas interakcji itp)
3. W przypadku, gdy ktoś inicjuje rozmowę z innym graczem proszę o korzystanie z komentarzy,PW lub GG i niech potemgracze będący w interakcji wkleją to do swojego posta (jeden niech zamieści cały dialog - reszta wystarczy jak napisze np: Po rozmowie z X lub pogawędce z Y zająłem(am) się .. itp.)

I teraz najważniejsze - tak jak pisałem w "rekrutce", na co zgodziliście się przyłączając do tej sesji - zależy mi na dynamice gry więc ustalamy, że odpowiedzi na mój post zamieszczacie do 21 marca 2010 (NIEDZIELA) do godziny 21.00.

Obiecuję, że jeśli dotrzymacie terminów to tego samego dnia, jeszcze przed północą pojawi się mój kolejny post.

Czekam również na Wasze uwagi i sugestie - pamiętajcie proszę, że to moja pierwsza sesja on-line i mogę popełniać jakieś omyłki, błędy i takie tam.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 20-03-2010 o 19:51.
Armiel jest offline