Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2010, 16:24   #2
majk
 
majk's Avatar
 
Reputacja: 1 majk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodzemajk jest na bardzo dobrej drodze
Oficjalnie zgłaszam się do sesji. Póki co dokształcam się w kierunku tych anglojęzycznych sformułowań, ale szkic postaci już powstał.
Co do samej rekrutacji: Czy MG mogłaby uwypuklić realia w których przyjdzie nam grać? Chodzi mi o oś uniwersum (wielkie "boom", sytuację polityczną w tym rejonie Europy, strukturę społeczeństwa w tym rasy, poziom technologii, może można świat Dead Fable porównać do jakiejś gry/książki/filmu?)
Rozumiem, że owe "Seedy" pełnią rolę analogiczną do plazmidów znanych z Bioshock'a?
I pytanie odnośnie tworzenia postaci: czy są jakieś wytyczne co do okoliczności w jakich trzeba się znaleźć, może MG ma jakieś role do zasugerowania dla graczy w które można się wcielić i rozwinąć?

ad. 3 pytania MG
-myślę, że tempo post/tydzień plus/minus jest optymalne
-chcę być zaskakiwany przez MG
-(patrz wyżej)

To tyle na razie z mojej strony, w razie kolejnych pytań będę się kontaktować z MG na PW.
 
majk jest offline