Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2010, 18:48   #3
Baczy
 
Baczy's Avatar
 
Reputacja: 1 Baczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumnyBaczy ma z czego być dumny
Ja mam parę pytanek (jak zwykle...)
1. Z tymi talentami jest tak, że trzeba mieć minimum 1 w każdym, czyli de facto zostają nam 3 punkty do rozdania,zgadza się?
2. Kim są nasze postacie? Zwykłymi mieszkańcami, męczącymi się z przeciwnościami losu od lat czy kimś na wzór postaci z prologu (nic nie pamiętamy, nasz kontakt z rzeczywistością jest przerywany itp.)? Jeśli to pierwsze, to jak wygląda świat (tak, kolega wyżej już zapytał, ale ja też chcę! Tym bardziej, że wydaje mi się, że to jest ta druga opcja, więc na to pytanie nie będzie potrzeby odpowiadać, bo postacie nic nie wiedzą...) i jak układało się to w przeszłości?
3. Czy są jakieś ograniczenia jeśli chodzi o umiejętności? Można stać się niewidzialnym albo miotać kulami ognia na lewo i prawo (i przed siebie, i pod siebie, i jeszcze dalej)? Jakieś negatywne skutki dla postaci, w zależności od "siły" umiejętności? Czy po prostu przejrzysz to i albo zaakceptujesz, albo zmienisz wedle uznania? Czy nasze postacie są świadome owej mocy?
4. Czego wymagasz od graczy (przede wszystkim, jeśli chodzi o posty)?

Co do pytań od Pani Mistrzyni...
1. Myślę, że nie częściej niż raz w tygodniu. To zależy też od Twoich wymagań co do samych postów, tego jak ciekawa będzie sesja, tego jak dobrze wczuję się w postać oraz kilku(set) czynników losowych. Ale wstępnie, jeden post na tydzień.
2. Co chętnie ujrzałbym w grze? Może gołą babę...?? Nie, nie, jasne, że nie. Niech będzie ze Kurta Cobaina oraz jakieś fajne zagadki logiczne (lub niekoniecznie). Dawno nie grałem w żadną przygodówkę...
3. Brak rozkładówki z gołą babą, zdecydowanie.

A poza tym...
Cytat:
O myślach:
B. Prywatną, przeznaczoną wyłącznie do wglądu przez MG. Zamieszczanych raz bądź dwa razy na cały post w specjalnych znacznikach hide/spoiler. Opisując w niej wszystkie istotne myśli postaci, oraz spostrzeżenia nakłaniające MG do dokładniejszego opisu wspomnianych w myślach postaci, miejsc, czynności, osób, bądź zachowań. Tutaj poproszę o pomoc
Oczywiście, służę pomocą, jak zwykle.
To forum nie posiada takiej opcji, więc nie urozmaicisz rozgrywki i nie zrobisz jej atrakcyjniejszą. Przykro mi, tym bardziej, że wiem, że byłoby to fajne rozwiązanie.

Cytat:
Mutanty, Humunkulusy, Antropomorfizacja
Pisze się Homunkulusy.

Cytat:
-2 p = Utalentowany; Postać (...)

-2 p = Profesjonalista;(...)
Literówka, a dokładniej, "liczbówka".

To chyba koniec moich narzekań, jak na dziś.
 
__________________
– ...jestem prawie całkowicie przekonany, że Bóg umarł.
– Nie wiedziałem, że chorował.
Baczy jest offline