Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2010, 18:27   #7
Gnomer
 
Gnomer's Avatar
 
Reputacja: 1 Gnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie cośGnomer ma w sobie coś
Ok, po pierwsze kasuję starą treść zawierającą szkic karty postaci. Nie wiedziałem, że współgracze będą wrogami. Gdyby byli przyjaciółmi lub chociaż towarzyszami w drużynie, to co napisałem nie byłoby tajemnicą.

Jest kilka kwestii które chciałbym wyjaśnić nim wyślę kartę postaci:

- Będziemy z innymi graczami tworzyli drużynę czy raczej każdy będzie musiał radzić sobie osobne? (osobiście wolałbym drużynę)

- Cel gry: eee... Przeżyć? Może jak już nasze postacie się troszkę zaaklimatyzują, że się tak wyrażę, będą chciały czegoś więcej niż dziury na noc i papu po południu, ale tak na początek to nie bardzo wiadomo co można robić w tym świecie.

Ok, wiadomo. Celem gry może być ogólnie stanie się nad człowiekiem, a w konsekwencji pod wspólnym sztandarem poszukiwania Geas'ów uformuje się drużyna.

Czy może chodziło o coś innego?

- Czy postać niewalcząca jest z góry skazana na porażkę? ( Czy każdy dzień w świecie dead Fable to będzie fizyczna walka o przetrwanie?) To właśnie pytanie o brutalność świata. Jeśli mamy wspólnie kreować świat to mam sugestię, że o ile nie mam nic przeciwko mrocznej i psychodelicznej bajkowości, to jednak wolałbym więcej eksploracji i zwiedzania połączonego z dziwowaniem się dziwami, niż morderczej walki.

- Nie wiem czy nie doczytałem, ale nie znalazłem nic na temat ekwipunku początkowego. Jak to jest z rzeczami z którymi zaczynamy grę?

P.S. Apropo ekwipunku, czy można mieć psa? Ostatnio śni mi się wielki czarny pies i strasznie chciałbym mieć psa w grze.
P.S.2 Erotyka w grze jest jak najbardziej wskazana. Najlepsze byłyby takie różne opisy na granicy dobrego smaku. Ale to chyba trochę później, prawda? Oczywiście, bez erotyki gra może być równie ciekawa, więc nie nalegam.
 
__________________
Errare humanum est. - Ludzką rzeczą jest się mylić

Ostatnio edytowane przez Gnomer : 27-03-2010 o 12:40. Powód: Stara treść skasowana zgodnie z sugestią Przyszłej Siły Wyższej
Gnomer jest offline