Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2010, 11:20   #8
Kawairashii
 
Kawairashii's Avatar
 
Reputacja: 1 Kawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znanyKawairashii wkrótce będzie znany
Geas – tak będzie brzmiała ostateczna nazwa Seed. Geas oznaczać będzie fonetyczną adaptację skrótu God Seed = G.S., czyli Geas.

Baczy

Ewolucja postaci:
Każdy pozyskany i pochłonięty Geas będzie dodawał postaci następująco po Mocy na pierwszym poziomie, (rozwój na kolejne wymaga potrójnego użycia Mocy) oraz 3 punktów do Talentów. Można w ten sposób awansować swoje wady do poziomu zalet, bądź stworzyć nowe.

Tak, Poziom pierwszy Talentu jest wadą. Zakładam, iż człowiek ma w sobie tyle samo wad, co zalet jednak w większości przypadków wyolbrzymia niektóre z nich umniejszając wartości pozostałym. Wady prócz ogólnego minusa dla postaci upewniają cię jednak w tym, czego nie potrafisz i w tym, co uznajesz za łatwizne. Będąc złym w liczeniu, zamiast zająć się matematycznym działaniem, z pewnością wybrałbyś pracę na roli, wiedząc iż na tym polu nie poniesiesz klęski. Nie wiedząc jednak jakie są twoje słabe strony, porażka może nadejść w każdej porze. 3:5 myślę że najrozsądniej byłoby uznać taką proporcję wad do zalet. Jednak wybór należy do was.

Pochodzenie:
Pochodzenie może być dowolne, w końcu w europie przesiaduje nieograniczona liczba turystów itp., Co do języka, sądzę iż pominiemy tę kwestię. W razie nieścisłości na pewno znajdziecie dane słowo w wyroczni google. Jeśli w czasie gry napotkacie osoby których język będzie niezrozumiały, to nie dla tego że jesteście tłumaczem ale dano nie tłumaczyliście, tylko dla tego iż tak sobie życzę.
Jednak, tak: punktem wyjścia waszych postaci jest Europa, tam żyliście. Chodzi głownie o to by wywrzeć na waszych postaciach wieź z miejscem, a także szok po ujrzeniu przyszłości.

Gnomer

Trzy sprawy:
1. Nie po to dałam wam uporządkowany wzór na karty postaci, zamiast zestawu wymagań, co ma się w niej znaleźć; byście pomijali go i ja miała się domyślać, w której linijce skupiasz się, na której części karty. Proszę wpisać po kolei jak grzeczny chłopczyk, wszystkie rubryczki, a później je wypełnić.
–macha ciasteczkiem przed nosem-

2. Widzę, że jesteś bardzo impulsywny. Działasz zbyt pochopnie. Więcej pomyślunku proszę. Może na tym forum robi się wszystko inaczej, jednak o ile mi wiadomo rozpowszechniona na wszelakich forach jest metoda: wysyłania kart postaci do MG poprzez PM? Proszę mnie poprawić, jeśli się mylę, ale byłam świadkiem takiego poczynania nawet i tutaj.
Aby uniknąć dalszych nieporozumień, proszę wysyłać karty postaci na PM.
I nie mówię tego wszystkiego by pokazać jak wredna potrafię być. Chce abyś zrozumiał iż publikacja kart postaci, składających się często z poufnych informacji, które mogą ale nie muszą wyjść w trakcie gry, nie jest najrozsądniejszym ruchem. Zwłaszcza w sesjach w których gracze mogą stać się swoimi wrogami. To w końcu post-apokalipsa, a człowiek człowiekowi największym wrogiem, gdy nie wisi nad nim strach przed jakąkolwiek władzą, bądź mocą zdolną go ukarać. Warto, zatem zaznajomić się z terminem „Nemezis”, a wyjaśni ci ją szanowny Pan Cegła (Brick Top) z filmu Snatch - YouTube - Brick Top Simple English Lesson 1: Nemesis

3. Proszę o skasowanie swojego postu, bądź zmodyfikowanie go na tyle by przedstawiał kolejny zestaw pytań bądź sugestii, na które z przyjemnością odpisze wypełniając luki w naszej wspólnej wiedzy na temat tworzonego przez nas świata. Natomiast samą kartę postaci wysłać mi na PM. Poniżej zamieszczę zestaw tematów wartych wyjaśnienia.

-Broń
-Miejsca
-Komunikacja między graczami
-Śmierć oraz brutalność świata
-Erotyka oraz relacje między postaciami
-Cel gry
-Długość gry
-Wasze Sugestie
-Rzeczy warte opublikowania, i rzeczy warte zachowania na PM

Wszyscy:

Rozpoczęcie sesji:
O ile dostanę karty postaci sesja może ruszyć nawet jutro. Pamiętajcie jednak iż czekam jedynie 30 dni, później nie wiem co będzie. Także im szybciej dostanę karty postaci, tym szybciej mogę przysiąść do pisania pierwszego postu.
 

Ostatnio edytowane przez Kawairashii : 29-03-2010 o 12:40. Powód: Patch 1.3 (bug fix)
Kawairashii jest offline