Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2010, 19:00   #7
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Od końca.
Źródłem jest poprzedni artykuł. Ot termin wprowadzony przez moją osobę w celu takim, w jakim się tworzy zazwyczaj dodatkową terminologie. To chyba wiemy, po co.
Tak, w szczególności aby było to widoczne i jest dozwolone w regulaminie.
Co zaś rekrutacji, to jak mówiłem sekcji zwłok nie mam zamiaru robić, mignięcie drzwiami od szafy było ironicznie lekko lecz nie w formie ataku. Chociaż pytania miałem. Ja i Rat mieliśmy wątpliwości co do ilości punktów, ja tylko na PW, on zaś umieścił post. To tak między innymi. Z sesji też zrezygnowałem pierwszy w komentarzach, a co się działo podczas rozmów w gronie graczy, to się działo. Poza tym na sesji zaserwowano coś zupełnie innego niżeli można było wyczytać z rekrutacji. I co? Robić sekcje zwłok? Tylko po co, aby Cię jeszcze jechać po Tobie jak po łysej kobyle? Nie, nie czuje jakiejś wewnętrznej potrzeby aby to robić. Dlatego też dalej artykuł abstrahuje od Twojej sesji, zaś przykłady konkretne nie są albo potrzebne albo też rzeczy są logiczne. Powtarzane słowa o Demencji i Dominacja już drugi raz, trochę maniakalnie, wynikają z rzeczy która wydarzyła się już na jednej sesji tutaj. O ile pamiętam Miry, ale zastrzelcie – nie pamiętam, trzeba poszukać. Gracz używał Demencji, nie wiedząc, że jest ona w świecie sesji traktowana troch jako nielegalna. Dokładniejszego szperania, robienia bibliografii i przypisów nie czułem potrzeby.
 
Johan Watherman jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem