Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2010, 20:12   #8
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Cytat:
Źródłem jest poprzedni artykuł. Ot termin wprowadzony przez moją osobę w celu takim, w jakim się tworzy zazwyczaj dodatkową terminologie.
Czyli jest to TWOJA nigdzie niepotwierdzona, niepublikowana na szerszą skalę oraz tym bardziej nie mająca żadnego odzwierciedlenia w podręcznikach systemowych czy materiałach Twórców systemu? Tak mam to rozumieć? Dopuszczasz się więc własnej interpretacji, której zabraniasz i przed którą tak nas wszystkich przestrzegasz.

Cytat:
Tak, w szczególności aby było to widoczne i jest dozwolone w regulaminie.
Tłumaczą się winni.

Cytat:
Chociaż pytania miałem. Ja i Rat mieliśmy wątpliwości co do ilości punktów, ja tylko na PW, on zaś umieścił post.
I na pytanie te otrzymaliście odpowiedź. Jakoś innych pytań nie było.

Cytat:
Poza tym na sesji zaserwowano coś zupełnie innego niżeli można było wyczytać z rekrutacji.
Poproszę przykład - przypomnę, że postacią zdołałeś zagrać dwie sceny. Jakież to różnice i pomiędzy czym a czym zaobserwował twój lotny umysł??


Cytat:
Tylko po co, aby Cię jeszcze jechać po Tobie jak po łysej kobyle? Nie, nie czuje jakiejś wewnętrznej potrzeby aby to robić.
To poczuj proszę. Bo twoje ogólniki cytat:
Cytat:
Miał być trup z szafy i jest. Bo sławetna sesja upadła przez wzajemnie niezrozumienie się graczy i Narratora, a zaczęło się ono właśnie przy rekrutacji.
są obecnie co najmniej pustosłowiem, aby nie użyć słowa "oszczerstwo". Za wszelką cenę usiłujesz - swoje (IMHO) szczeniackie zachowanie wybielić i przedstawić się jako "ostatniego sprawiedliwego". Np. przez pisanie, że wszystko złe to wina prowadzącego (gratuluję w tym miejscu "Wszechrzeczy" - jak widać niezrozumienie na linii Gracz - MG całkowicie nie było moją winą; ulżyło mi)


Unikanie konkretów to najprostszy sposób na ukrycie swojej niewiedzy. Więc jeżeli odwołujesz się do mojej pracy to z przykładami i cytatami - albo...


Wbrew temu co piszesz - przykłady są konieczne, bo mnie one są konieczne, a
Cytat:
dobrze, powtórzmy – indywidualizuj
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem