Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2010, 22:30   #10
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Ponieważ pojawiły się małe nieścisłości, chciałem przybliżyć wam moją wizję uniwersum w kilku sprawach.

Anioły:
Nie wprowadzałem do sesji żadnego głębszego podziału aniołów. Nie spotkacie się zatem z określeniem Serafin itp. Zwyczajnie zbyt mało jestem w tym polu obeznany, a chciałem postawić nacisk raczej na samą fabułę . Tak więc mamy prost podział Anioł, Abir ( w sumie też anioł, szkolony jednak w walce) oraz Archanioł.

Upadli:
Nie należy ich mylić z demonami. Są to mimo wszystko dalej anioły. Nie żyją w Piekle. Trzymają się krainy Centrum. Jedynym Upadłym , który zaszedł do Piekła jest Samael. Nazywany też Szatanem i Lucyferem. ( W ustach Amachaj zawsze Samael) Pozostali Upadli nie służą mu jednak w żaden sposób, co więcej są raczej wrogo nastawieni. Samael jest w ich oczach tym, który zniżył się do sojuszu z demonami i innymi piekielnymi pomiotami. Podziwiają za to jego siłę, jako najpotężniejszego z Upadłych.

Demony:
To nie istoty, które powstały z Upadłych. Demony to istoty zrodzone z ogniach piekielnych z umęczonych duszy i mocy Samaela. Nie są tak potężne jak Upadli, którzy potrafią np. Swoimi mocami przenikać czasem z Centrum do świata Ludzi.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline