Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2010, 16:08   #10
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Z właściwą sobie manierą Johan W. - kiedy skończyły się mizerne argumenty a zaczęły ciężkie pytania - uciekł na PW, bo cóż - najwidoczniej nie czuł się na tyle mocny ze swoimi argumentami, aby obronić się na forum publicznym, na którym zarzuca mojej rekrutacji (ba! - prowadzeniu, a nawet rozumieniu świata) błędy... To wiele mówi o klasie...

Johanie W.: Cały czas odwołujesz się do mojej pracy i - szczerze - mam to gdzieś, że usiłujesz ją zdyskredytować. Zrób cokolwiek co się do niej chociażby zbliży, a wtedy będziemy mieli o czym rozmawiać...


Jako rodzynek:
Spójrzmy na fragment felietonu:
Cytat:
Bo sławetna sesja upadła przez wzajemnie niezrozumienie się graczy i Narratora, a zaczęło się ono właśnie przy rekrutacji.
W PW (mogę każdemu chętnemu podesłać) Johan W. już wycofuje się raczkiem ze swoich słów, stwierdzając, że rekrutacja była ok, a problemy zaczęły się później:

Cytat:
Bo rekrutacja był zwarta i ok. Tylko co innego na sesji się pojawiło. Pisałeś w rekrutacji o klasycznym WoDzie. Tegoż nie było.
Więc - jak to jest? A może tylko ja widzę tutaj rozbieżności?

Nie pozostało nic innego jak ustosunkować się do artykułu, co uczynię w najbliższym czasie.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem