Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2010, 15:07   #2
Wulv
 
Wulv's Avatar
 
Reputacja: 1 Wulv nie jest za bardzo znany
Opis twojego "dzieła" jakoś mnie nie zainteresował, przedstawiłeś w nim rzeczy które widziałem już setki razy, ale jak rozumiem jesteś w fazie planowania i to co napisałeś to dopiero wczesna koncepcja świata. Zastanawia mnie, czy pisałeś już jakieś systemy? Bo jeśli nie to proponowałbym zacząć od poprowadzenia kilku sesji na takich "amatorskich" systemach, uświadomi ci to czego gracze oczekują od systemów i pomoże w przyszłości zachwycić graczy swoim dziełem. Napisałeś, że "Mechanika najlepiej własna jednak w chwili obecnej mało mnie interesuje. Chociaż jak będzie mi brakowac weny do wymyślania świata to pewnie się za nią wezmę.". To wielki błąd tak bagatelizować mechanikę. Jeżeli zrobisz ją na szybko, byle jak byle by była, to nawet świetnie wykreowany świat nie uratuje systemu. A co do komercyjnego sukcesu twojego systemu, to na razie o tym nie myśl. Najpierw rozpowszechnij swój system na forach takich jak to, a potem zbierz kilku ludzi i dopieść go. I pamiętaj, że gdyby zbicie kokosów na sesjach RPG było takie łatwe to wszyscy bylibyśmy milionerami
 
Wulv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem