Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2010, 22:16   #6
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Jest mi bardzo miło z powodu tylu zgłoszeń, nie sądziłem, że zainteresowanie będzie aż tak wielkie. To naprawdę fajne

MarcusdeBlack spytał się mnie na PW, czy byłbym w stanie dopuścić grupę trzech znających się osób, pozwolę sobie odpowiedzieć w tym temacie Tak, dopuściłbym taką możliwość, prawdę mówiąc byłaby to ciekawa koncepcja, która mogłaby zadziałać na korzyść sesji, nie widzę nic przeciwko Piszę to tu, gdyby ktoś chciał z kumplem zagrać, np: braćmi krasnoludami

Rasy: jak widać, jest już u nas trochę menażerii, jeden stworek więcej lub mniej różnicy nie zrobi Boję się tylko o zbyt wielką egzotykę i to, że drużyna będzie przypominać objazdowy cyrk Thandale jest dość małym miasteczkiem i nie jest powiedziane, że mieszkańcy zaczną skakać z radości na widok np: półdemona. Nie mam zamiaru Was ograniczać, w sumie wspomniany półdemon stawia przede mną jako MG nie tylko wyzwania, ale i fabularne możliwości, z których byłbym rad.

Nie wiem jednak, drogi Ajasie, czym chcesz zagrać, trudno mi więc na razie coś wyrokować

Jak mnie upomniał też Whiter na PW, zapomniałem o mailu, sorki, mój błąd. Karty w PCP wyślijcie na maila szymonim@wp.pl
 
Kaworu jest offline