Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2010, 21:28   #2
Basileus
 
Reputacja: 1 Basileus nie jest za bardzo znany
Trochę uzupełnię moje ogłoszenie o powiększoną dawkę informacji.
Jesteśmy grupą odtwarzającą oddział żołnierzy angielskich, walczących z francuzami o panowanie nad Francją podczas wojny stuletniej. Odtwarzamy ostatnie lata dominacji linii Lancasterów nad Francją, czyli okres pomiędzy 1390 a 1430 rokiem.
Poczet prywatny jest formacją nową, nastawioną na odtwórstwo nie żołnierzy angielskich, a żołnierzy pocztu niemieckiego sojusznika Anglii, wspierającego Lancasterów w walce o supremację we Francji. Tymże niemieckim sojusznikiem jest moja osoba oczywiście smile.gif Skupiam się na wiernym odtworzeniu rycerskiego pocztu, z ograniczeniem zależności feudalnych w zasadzie do pokazów.
Przewiduję 3 możliwości odtwórcze, z tymże obecnie skupiam się na zaciągu do grupy pierwszej. A są to grupy:
1 żołnierze
2 służący cywile/paziowie
3 ciury obozowe/ciżba obozowa
O ile projekt przewiduje głównie mężczyzn, to i dla kobiet znajdzie się miejsce (najpewniej w grupie macierzystej )

Więc, jeżeli chcesz poczuć się jak żołnierz, pragniesz być członkiem tego projektu, oraz oczywiście dobrze się bawić, zapraszam do kontaktu - tego podanego w pierwszym poście, ewentualnie na priv. Chętnie rozwieję jakiekolwiek wątpliwości, ewentualnie dopowiem to, czego tu nie zamieściłem, a czego chcielibyście się dowiedzieć smile.gif

Valete!
Bartek
 
Basileus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem