Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2010, 12:57   #7
Sileana
 
Sileana's Avatar
 
Reputacja: 1 Sileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodzeSileana jest na bardzo dobrej drodze
Ostatnio widziałam "Drogę" z Viggo Mortensenem i naprawdę mogę go szczerze i gorąco polecić. Nie jest to film akcji, nie ma w nim szaleńczych pościgów, spektakularnych bijatyk czy przerażających (albo śmiesznych - jak kto woli) mutantów. Są za to Ojciec i Syn, bezimienni, poszukujący miejsca, w którym mogliby żyć lub umrzeć. To film operujący emocjami, pokazujący prawdopodobne życie ludzi po ogromnej katastrofie, usiłujących wygrać z umierającą Ziemią. Mnie ogromnie poruszył, zwłaszcza pewne sceny między Ojcem a Synem są naładowane pociskami łzawiącymi


A jeszcze kiedyś widziałam "Doomsday" z panną Mitrą. To za to jest film, w którym każda wydumana akcja pociąga za sobą następną, jeszcze bardziej wydumaną. Są pościgi, bijatyki, palenie żywcem, co chcieć. Ale można się pośmiać, jak się ma dystans i nie jest się wybitnym krytykiem, a po prostu chce się obejrzeć coś odmóżdżającego. Nadaje się jak znalazł!
 
Sileana jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem