Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-04-2010, 12:31   #5
puszkin
 
Reputacja: 1 puszkin nie jest za bardzo znany
Mam zamiar zrobić właśnie tak jak napisał Radagast. Neutralne rasy już są oczywiście w tak krótkim poście ciężko było mi podać dokładne informacje ale świat nie jest czarny albo biały tylko wszystko ma 2 strony "medalu". To był tylko generalnie szkic jednak teraz mam więcej materiałów, jak tylko dobracuję je to zamieszcze dokładny opis ras albo historię zobaczymy. System ma być dark więc d20 odpada gracz musi czuć, że byle chłop może go widłami podźgać no ale chciałbym, żeby nie czuł ale miał nadzieję, że może coś zmienić w tym świecie (jak każdy z nas wiemy, że gówno możemy ale kto by nie chciał aby być zapamiętanym przez potomnych)
Unię chciałbym przedstawić generalnie jako futurystów, a sojusz jako b. religinych i zabobonnych. No i przede wszystkim żeby podczas gry była wyczuwana hipokryzja. (taki odnośnik do elfów). No i będzie chyba bardzo ciekawie kiedy świat będzie pełny stereotypów.

System ma roboczą nazwę Carceri - (czyli więzienie)

Nie wiem jak zmienić nazwę tego tematu ale jak zawita tu moderator to proszę o zmianę go na Carceri.
 
puszkin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem