Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2010, 10:24   #7
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
No Waszmość! "Rwwwa mać!" jak zwykł maw...tfu! skrzeczeć Feldmarszałek Duda. Jestem za, a nawet przeciw! Jak ktoś kiedy powiedział. Wiedzę tu kawał niezłej sesji w uniwersum Sapkosia. Jednak jako, że jestem fanem pełną gębą raczej, to zarzucę Cię pytaniami...takimi wstępnymi:

1. Mapa! Człowiecze! Jest dostępna wszem i wobec, więc dlaczego by jej nie podesłać graczom? Bez znajomości mapnika Świata jak się niby gracze mają poruszać? Nie każdy wie gdzie jest Temeria i co jest jej stolicą, a poglądowo na mapie + chociażby wiedza z W:GW o Temerii da jakiś pogląd.

2. W którym roku rozgrywa się akcja sesji? To istotne w Wiedźminie. Mamy czas przed wojną? W trakcie?

3. Czy bierzesz pod uwagę oficjalne dodatki typu: Biały Wilk nr 3, Czas Pogardy, Miecz Przeznaczenia? Pytanie o tyle istotne, że można sporo z tych książek wycisnąć.

4. Wróć! Czy Ty w ogóle uważasz podręcznik główny?! W pewnym momencie piszesz żeby gracze sobie sami wymyślali znaki Wiedźmińskie... A co z tymi z podręcznika RPG Wiedźmin: Gra Wyobraźni?!

5. Teraz już wiem, dlaczego brakło mi w opisie KP takich istotnych rzeczy jak: walory, wady, zalety, manewry itp. Zwyczajnie nie bazujesz chyba na podręczniku do RPG.

Trochę mnie zniechęciło to, że nie wymagasz znajomości podręczników do RPG, które po to zostały stworzone, żeby z nich korzystać i to w dodatku pod okiem Sapkowskiego, który sam je oceniał w końcu (a przynajmniej mapę i główny w dziale opisu świata). Dziwne jest to o tyle, że rekrutacja jest bardzo zachęcająca. Na końcu jeszcze te grafiki z gry komputerowej. No nie wiem... Czekam na Twoje odpowiedzi na moje pytania. Jak na razie wstrzymuję się od decyzji.
 
DrHyde jest offline