Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-04-2010, 23:01   #4
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Oczywiście o dwu rzeczach zapomniałem... (Sklerosis cardinalis vielgusis)

1. KP składa się z facjaty postaci i KP właściwego (opisanego powyżej i w podręczniku w 10 pięknych punktach). Nie ma facjaty nie ma karty. Potem mija trzeci miesiąc grania, a poszukiwania avatara trwają.

2. KP można przepychać przez PW albo - preferowany sposób - wysłać na maila aschaar@o2.pl z sensownym tytułem zawierającym najmniej słowo "Sedona" i imię postaci.


EDIT:

Dobrze byłoby, aby chętni wpisali się w ten wątek ze zgłoszeniem. Mnie to jest na gwizdek potrzebne (tak szczerze), ale na pewno ułatwi sprawę jeżeli ktoś poszukiwałby innych graczy do "koalicji" i tworzenia wspólnej historii.

Same uzgodnienia mogą (powinny) pójść prywatnie, ale dobrze jest zasygnalizować taką chęć...
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 05-04-2010 o 21:12. Powód: EDIT
Aschaar jest offline