Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2010, 17:13   #1
brody
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 brody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputacjębrody ma wspaniałą reputację
Komentarze [Zew Cthulhu] - Bramy raju

Witam wszystkich graczy oraz czytelników na sesji w świecie mitów Cthulhu.
Na poczÄ…tek kilka zasad.
Piszemy w trzeciej osobie liczby pojedynczej.
Opisy i narracja tekst zwykły, dialogi tekst zwykły od myślnika, a myśli postaci kuryswą.
Odpisujemy raz na tydzień, jeżeli ktoś nie będzie z jakiś powodów mógł odpisać na czas, to proszę o info w komentarzach lub na PW.
Zdecydowałem się na większą ilość graczy, gdyż wszystkie KP były bardzo dobre i inreresujące. Oznacza to jednak, że nastąpi ostrzejsza selekcja w trakcie sesji.
A wyglądać to będzie w ten sposób, że niezasygnalizowanie nieobecności skutkuje zNPC-owaniem na jedną kolejkę. Każdy ma dwie takie szanse, przy trzeciej postać wypada z gry.
Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale mówię o tym otwarcie już na początku.
Teraz co do waszego pierwszego postu. Chciałbym, abyście w nim opisali przyjazd waszej postaci do New Canaan oraz przedstawili waszą postać. Na PW otrzymaliście wskazówki co do postu oraz szczegółowe informacje co widzi wasza postać.
Jutro umieszczÄ™ mapkÄ™ miasteczka i okolicy.
Na razie każdy działa samodzielnie, ale przewiduje że w skutek zbliżających się wydarzeń stworzycie działająca razem grupę. Oczywiście nic na siłę i nie zamierzam nikogo ograniczać w tej materii. Jeżeli ktoś nie będzie chciał współpracować z resztą, wolna wola, może działać sam.

Proszę tych który tego nie zrobili o przysłanie mi na PW, zdjęć reprezentujących waszą postać.

To tyle. Życzę wszystkim weny przy pisaniu i dobrej zabawy w tropieniu wrednych kultystów
 
__________________
Konto usunięte na prośbę użytkownika.
brody jest offline