Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2010, 19:09   #14
Efcia
 
Efcia's Avatar
 
Reputacja: 1 Efcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputacjęEfcia ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Lunar Zobacz post
Proszę spojrzeć na listę nadnaturali w WoD. Dziękuję.
Bardzo proszę. Wszelkie łaki (niedźwiedziołaki, szczurołaki czy inne pająkołaki) będziemy prowadzić pod nazwą Wilkołak: Apokalipsa.
W przypadku gdy gracze wcielają się w wampiry Sabatu to i tak będzie Wampir:Maskarada.
A jeżeli chcemy pograć Technokratami czy Maruderami, to sesja powinna mieć w nazwie Mag: Wstąpienie.
To chyba nie takie trudne sprawdzić pod jaki system podciągnął wydawca dane nadnaturale??


Cytat:
Napisał Lunar Zobacz post
Wszelkie nazewnictwo plącze się, jeśli chcemy jakkolwiek odejść od kanonu. Jak na razie nie miałem problemów z zakumaniem w ramach czego dzieje się sesyja.
Ja też nie. Ale tytuły bywają zwodnicze.

Cytat:
Napisał Lunar Zobacz post
A "Mortals" mnie rozwaliło. Nie umiemy już po polskiemu pisać?
Proponuję aby w przypadku systemów, które wyszły po polsku używać polskich nazw. W pozostałych przypadkach tytułu oryginalnego.
 
__________________
- I jak tam sprawy w Chaosie? - zapytała.
- W tej chwili dość chaotycznie - odpowiedział Mandor.

"Rycerz cieni" Roger Zelazny
Efcia jest offline