Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2010, 19:48   #2
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
Ahoj,

Zgodnie z moją zapowiedzią kiedyś na SB planuję otworzyć rekrutację do Gasnących Słońc, niestety z racji mojej skłonności do pisania rozwlekłych postów rektutacyjnych proces się przedłuża, a i wolałem odczekać z tematem aż pierwszy impuls minie.

W moim przypadku była by to sesja na życzenie, czyli najpierw była by rekrutacja na gracza na podstawie próbki twórczości (choćby starego posta), a potem wspólne wymyślanie w co też chcemy zagrać. Z fanaberii chciałbym aby ta sesja była o czymś i postacie też dawały do myślenia, jak również aby istniał silny związek między fabułą a motywacjami postaci. Wolałbym też zachować kolejność: Opowieść->Teatr->Gra.

Jeśli chodzi o scenografię, to mogę zgodzić się na wiele, choć skrajności jak sesja Vau czy Symbiotami nie poprowadzę.

Mój stosunek do mechaniki (dużo osób o to pyta) jest tolerancyjny, znaczy mechanika mi nie przeszkadza, rzuty i cyferki będą miały znaczenie, lecz bez fanatyzmu. Raczej nie nastawiam się na symulację czy 'realizm' (cokolwiek to znaczy w RPG). Będą drobne dryfy w rodzaju 'można rzucać na broń białą z siły a nie zręczności' i takie tam.

Piszę by poinformować, że jest taki plan, i dać możliwość ewentualnym chętnym wyboru typu sesji a nawet MG (ha to ci luksus ). Plik rekrutacyjny sie tworzy. Jeśli ktoś ma jakieś szybkie pytania, to można zadać będę wiedział co wrzucić w rekruta, ewentualnie można ujawnić się, by zwiększyć presję i zmotywować do pisania.
 
__________________
Efekt masy sam się nie zrobi, per aspera ad astra

Ostatnio edytowane przez behemot : 15-04-2010 o 19:51.
behemot jest offline