Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2006, 13:19   #21
toman5on
 
Reputacja: 1 toman5on ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał kitsune
Powiem tylko tyle, że ostatnio przyłapałem u siebie ucznia z tomikiem opowiadań Lovecrafta pod łąwką
Mam nadzieję, że byłeś wyrozumiały Kitsune i nie skonfiskowałeś książeczki by oddać na najbliższym zebraniu rodzicom nieszczęśnika. Wierzę natomiast, że jak na prawdziwego rpgowca wyjadacza przystało, wzmocniłeś zapał i wiarę w jedyną słuszną Mitologię

Cytat:
Napisał kitsune
czy każdy musi grać w ZC?
Dokładnie; to stwierdzenie idealnie pasuje jako myśl przewodnia i jednocześnie konkluzja naszej rozmowy. Nie każdy musi; jest tyle innych systemów, że nietrudno znaleźć dla siebie odpowiedni; taki, w którym czujemy się swobodnie. Nic na siłę

Cytat:
Napisał Yarot
co można (lub trzeba) zrobić na naszym forum, by przyciągnąć ludzi, by zainteresować ich tym niełatwym systemem i by móc go rozwijać
Moje zdanie jest trochę ortodoksyjne - nic nie robić. Po pierwsze przez net trudno jest wytworzyć ten charakterystyczny klimat Zewu - dopiero real daje pełnię możliwości (pisałem już wcześniej o tym trochę), po drugie - wydaje mi się, że sesje ZC na naszym forum są na tyle dobre, że dają pojęcie o klimacie rozgrywki (przynajmniej pbf). Jeśli ktoś "nowy" czuje choć trochę "miętę" do systemu opartego na twórczości samotnika z Providence, imho sesje te w zupełności wystarczają by rozpalić ogień i zachęcić do dokładniejszego zgłębienia świata Mitów.
Podsumowując - sądzę, że specjalnie nie trzeba robić nic, nie stosować żadnych "sztuczek" by zwiększyć zainteresowanie wśród ludzi - "predysponowani" do tego "niełatwego" systemu przyjdą sami by nieść chwałę Wielkim
 
__________________
You're another sh... talking punk to me
You're living inspiration for what I never wanna be
And I see, you've been blinded by what you believe
And now back up and sit down, shut up and act like you need to be
toman5on jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem